درباره ما|ویتامینو

وبسایت دکتر ویتامینو به دلیل نیاز شدیدی که جامعه در زمینه سلامت و تندرستی فردی حس می‌کرد و همچنین به دلیل ضرورت آشنایی با مفاهیم مربوط به سلامتی و پزشکی، بر آن شد تا با بهره‌گیری از بهترین منابع خارجی و داخلی، کمیاب‌ترین و پرکاربردترین دانش روز دنیا را به مخاطبانش منتقل کند

دکتر ویتامینو می‌خواهد روزی مرجع آموزشی تمام ایرانیان در زمینه سلامتی و پزشکی و حرفه‌ای‌ترین مقالات روز دنیا را در اختیار مخاطبانش قرار بدهد

هدف دکتر ویتامینو گردآوری گنجینه‌ای از مقالات ارزشمند و غنی‌سازی محتوای فاخر فارسی در دنیای وب است. ویتامینو روایتی ساده‌ و جذاب برای آموزش پیچیده‌ترین مسائل پزشکی در دنیاست، که می‌خواهد در آموزش هر ایرانی سهمی داشته باشد.

قطعا وبسایت دکتر ویتامینو بدون حضور و مشارکت شما بقایی ندارد. در کنار ما بمانید، چرا که همیشه و هر لحظه منتظر شنیدن ایده‌ها، پیشنهادها و نظرات ارزشمند و سازنده ‌شما هستیم.

نکته:

دکتر ویتامینو مطالب و خدمات خود را به صورت واسطه‌ای به شما کاربران عزیز عرضه می‌کند؛ بنابراین مسئولیت خطرات و مشکلات احتمالی استفاده از مطالب و خدمات را قبول نمی‌کند. مسئولیت استفاده از محتوا‌ها و خدمات دکتر ویتامینو بر عهده شخص مصرف کننده / انجام دهنده است.

دکتر ویتامینو سعی می‌کند از معتبر‌ترین منابع به صورت واسطه‌ای خدمات و محتوا ارائه کند. محتوای دکتر ویتامینو در تمام فرمت‌ها مانند ویدیو، تصویر، متن و… تنها جنبه آموزشی و اطلاع رسانی دارند؛ این بدان معناست که نمی‌توان مطالب دکتر ویتامینو را جایگزین نسخه پزشک، معاینات پزشکی، مشاوره‌های تخصصی یا تشخیص پزشکی کرد.

فهرست