برونشیت ، سرفه و درمان آن

برونشیت سرفه

برونشیت و تاثیر آن بر سلامتی چیست؟

برونشیت به عنوان مولد سرفه تعریف می‌شود که طول عمر زیاد و مزمن در حدود حداقل سه هفته یا سه ماه دارد. اگر برونشیت مزمن داشته باشید، می توانید شاهد شدت گرفتن آن با یک سرفه معمولی یا علائم دیگر، در مدت زمان مشخصی باشید. معمولا عفونت حاد در ادامه‌ی برونشیت مزمن بوجود می آید.

در اینجا به شما یک درمان طبیعی جدید ارائه می‌کنیم که شامل برخی از قدیمی‌ترین و بهترین موادی است که به طور موثر گلو و ریه‌ها را تسکین می‌دهند و سریع‌تر از هر داروی شیمیایی دچار برونشیت را درمان می کنند.

برونشیت

این بیماری از مدتها پیش به عنوان یک چالش، حتی برای داروهای سنتی تا به امروز، بوده ‌است. روش‌های طبیعی بسیاری وجود دارند که باعث می شوند تا از شر سرفه و برونشیت، که حتی از روش‌های مرسوم موثرتر هستند خلاص شوید.

این مواد مغذی مانند عسل و موز نیز در این دستورالعمل گنجانده شده‌اند که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان موثر است. این درمان می‌تواند هر چیزی را از گلو درد گرفته، تا سرفه و حتی مشکلات معده را نیز درمان کند.

دستورالعمل درمان برونشیت مزمن

  • آب جوش ۴۰۰ میلی ‌لیتر
  • 2 قاشق سوپ خوری عسل
  • 2 موز رسیده متوسط

موز را پوست کنده و آن را با یک قاشق چوبی به پوره تبدیل کنید. توجه کنید که این له کردن نباید با قاشق فلزی انجام شود. موزها را با آب جوش مخلوط کنید و بگذارید ۳۰ دقیقه بماند. تا زمانی که این ماده خنک می شود شما می توانید عسل را به آن اضافه کنید. اگر آن را به صورت شفاف ترجیح می‌دهید، میکس کنید.

روش مصرف این دستورالعمل برای درمان

روزانه ۴۰۰ میلی‌لیتر از آن را برای درمان برونشیت مصرف کنید (۱۰۰ میلی‌لیتر ۴ بار در روز ). توجه داشته باشید که، این دستور برای یک روز کفایت می کند. شما می توانید برای روز بعد مجددا آن را طبق مراحل ذکر شده تهیه نمایید. نتایج ابتدایی آن را می توان در ۵ روز نخست مشاهده کرد. سعی کنید همیشه از مواد ارگانیک استفاده کنید تا نتیجه ی درمان مفیدتری به دست آورید.

منبع : drinkdesserts.club

 

_ _ _
نوشتهٔ پیشین
استحاله لکه بینایی یا دژنراسیون ماکولا
نوشتهٔ بعدی
پتاسیم و خواص درمانی

پست های مرتبط

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست