آووکادو و خواص مهم آن

آواکادو

آووکادو و خواص مهم آن

به احتمال زیاد این جمله را شنیده‌اید که می گویند : خوردن روزانه یک سیب، شما را از پزشک بی نیاز می کند! این مطلب در مورد آووکادو نیز صحت دارد. این میوه طبیعی شگفت‌آور به طور استثنایی خواص مختلفی دارد؛ که پس از کسب اطلاعات ابتدایی در مورد آن، هرچه سریعتر به سراغش خواهید رفت.

کبد گلوتاتیون بیشتری تولید می کند.

به عنوان اولین خاصیت آووکادو می توان گفت که کبد شما گلوتاتیون بیشتری ایجاد خواهد کرد که بهترین عامل پیش‌گیری از سرطان است. هم چنین سرشار از منیزیم بوده که عامل اصلی در بیش از ۳۰۰ فرآیند متابولیک است.

آووکادو 3

چربی های غیر اشباع را دریافت می کنید.

میوه آووکادو حاوی چربی های غیر اشباع و اسیدهای مفید است. که به تدریج باعث انقباض شده و به هضم کمک می کند. در مقایسه با چربی‌های غیر اشباعی، چربی‌های اشباع‌شده به عنوان منبع انرژی مورد استفاده قرار نمی گیرند. بلکه فقط جمع آوری می شوند.

به این ترتیب، استفاده از آووکادو به هر صورتی، تصمیم درستی است. چرا که یک سری از مطالعات نشان داده اند که، چربی های مضر در روند کاهش وزن کمک میکنند. زیرا چربی های اشباع می‌تواند به تاثیر گذاری بد دیابت کمک کند. زیرا چربی‌ های اشباع‌ نشده و نشاسته مسئول وزن و سطح گلوکز بالا را تامین می کنند.

اسیدهای چرب امگا -9 را دریافت می کنید.

آووکادو شامل حدود ۱۶۰ کالری و همچنین چربی‌های امگا ۹ هم هست. در واقع، این محصول ارگانیک شامل ویژگی ‌های بارز این چربی ‌ها است که در چند تحقیق در دهه های گذشته به طور علمی ثابت شده است.

در این آزمایش‌ها، همچنین ثابت شده ‌است که چربی‌های اشباع ‌نشده امگا 9، سطح کلسترول LDL را کاهش داده و در یک آزمایش مشابه سطح HDL یعنی کلسترول بالا را پایین آورند. این چربی‌ها بسیار با ارزش هستند. چون عامل جلوگیری از سرطان بوده و جذب کننده مواد مغذی در غذاهای مختلف هستند.

آووکادو 2

آووکادو سیر کننده‌ای فوق العاده است.

آووکادو به شما در کنترل اشتها زیاد کمک می‌کند. این مسئله به خصوص برای کسانی که به فکر کاهش وزن خود هستند بسیار پاسخگو است. آووکادو همچنین حاوی مکمل هایی است که این روند را توسعه می بخشند.

کنترل بهتر انسولین

کنترل سطح گلوکز در بدن بسیار مهم است. هورمون breaking، سطح گلوکز را مدیریت می‌کند و به این طریق بدن شما را از مسائل مهم محافظت می‌کند. باید بدانید که شکر فراوان در کبد و عضلات ذخیره می شود. در هر صورت مصرف آووکادو به شما کمک می کند تا این میزان را کنترل کنید.

منبع : newhealthylifenow.com

 

_ _ _ _
نوشتهٔ پیشین
اسهال یا آنفلوآنزای دستگاه گوارش
نوشتهٔ بعدی
اضافه وزن و مقابله با آن

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست